Më 10 gusht në stadiumin e Prishtinës do të zbarkojë gjiganti evropian nga Italia, Milani.

Klubi Italian, do të luajë një ndeshje miqësore me ekipin e Feronikelit.

Përveç Feronikelit, në opsion për ta zhvilluar miqësoren me Milanin ishin edhe Prishtina, Drita dhe Llapi, por duket se tanimë është konfirmuar Feronikeli.

Këtë e ka konfirmuar edhe Feronikeli përmes grupit zyrtar në Facebook./ Dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat