Laçi po udhëheq ndaj Hapoel Beer Sheva me një gol të shënuar që në minutën e dytë, por ekipi i Starovës po bën një lojë për t’u pasur zili.

Kurbinasit i janë afruar shumë pranë golit të dytë me Xhixhën në minutën e 31-të me një goditje nga mesi i fushës, i cili u ndal nga portieri kundërshtar dhe më pas shkoi në shtyllë.

Një rast i shkëlqyer që mund të kishte ndezur sërish stadiumin në Laç. /Koha Jone/

Flash Lajme