Partizani dhe Kukësi janë duke luajtur finale në “Elbasan Arena” në një përballje të fortë që duket se nuk ka mbarim.

Të dy pjesët kanë përfunduar 2-2 ndërsa tanimë ka nisur pjesa shtesë prej 30 minutash.

FORMACIONET

PARTIZANI: Hoxha, Bitri, Boldor, Belica, Kordeiro, Mala, Telushi, Broja, Trashi, Asani, Solomon.
Trajner: Franko Lerda.

KUKËSI: Avdyli, Teqja, Musta, Maliqi, Kotobelli, Musolli, Rroca, Limaj, Ethemi, Gavazaj, Shkurtaj.
Trajner: Shpëtim Duro.

Gjyqtarë: 
Eldorian Hamiti, Ilir Tartari, Nertil Bregasi, Laver Alla(linje), Kreshnik Cjapi(linje), Ridiger Çokaj(i katërt)./ Dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat