Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani është gjithmonë në qendër të vëmendjes me statuset dhe fotot që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka bërë një status për sulmuesin belg, Romelu Lukakun.

E deklaruar si tifoze e thekur e Interit, Erjona ka mbetur e mahnitur nga blerja e re e zikaltërve.

Në një foto që belgu ka hedhur Instagram, Sulejmani i ka komentuar duke shprehur habi për format e tij trupore.

Erjona i shkruan:

Çfarë këmbësh paske! Këtë vit Interi ynë duhet ta tregojë veten”.

Flash Lajme

Më të lexuarat