Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga punimet që po zhvillohen në stadiumin “Arena Kombëtare”.

Tashmë në të ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon e postuar duket se një pjesë e mirë është shtruar, dhe brenda pak ditësh pritet të përfundojë gjithçka.

Më pas do të duhet një periudhë prej 30 ditësh që tapeti të lidhet me tokën, dhe të jetë gati për inaugurim.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All