Loris Karius mund të cilësohet pa frikë si portieri që ka bërë më shumë gafa në historinë e futbollit. Mbrëmjen e sotme ish-portieri i Liverpoolit, aktualisht te Besiktasi, ka bërë një tjetër gabim trashnik.

Numri 1 i ekipit turk i ka dhuruar një gol Slovan Bratislava-s në minutën 14-t pas një dalje qesharake duke u përplasur me mbrojtësin dhe më pas Andraz Spora e kishte të thjeshtë për ta shtyrë në rrjetë.

Flash Lajme

Më të lexuarat