Që Manchester United nuk është në formë të mirë, kjo është parë prej muajsh, por ndeshja e fundit me West Ham, ka dëshmuar përfundimisht se “djajtë e kuq” kanë problem serioze.

United u mund nga West Ham në një ndeshje turpëruese për ish-kampionët e Angisë.

Pas 6-të javësh, Man.United renditet provizorisht në vendin e 7-të në kuotën e 8-të pikëve, me 2 fitore, 2 barazime dhe 2 humbje./ Dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat