Dhuna bëhet pjesë e futbollit të të rinjve. Incidenti i fundit ka ndodhur gjatë ndeshjes së UEFA Champions League për të rinj.

Teksa po luhej minuta e 84 e takimit mes Olympiacos dhe Bayern Munich, një grup huliganësh grek hodhën lëndë plasëse drejt atyre gjerman, katër prej të cilëve mbeten të plagosur.

1 nga 3

Më pas, tifozë të Olympiacos “thyen” barrierat policiore dhe u futen në fushë. Sherri zgjati për rreth 3 minuta, për të rinisur më pas takimi, i fituar nga Bayern Munich me rezultatin e thellë 4-0.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All