Italia ka siguruar kualifikimin për në “Euro 2020” ndaj dhe dt  ndeshjet e radhës eliminatore, ndaj Bosnjës në transfertë dhe ndaj Armenisë në Palermo, do t’i shërbejnë Roberto Mancinit për të kryer të tjera teste me skuadrën e tij.

Mancini ka afruar edhe 3 lojtarë që i bashkohen për herë të parë kombëtares italiane, siç janë Cistana, Castrovilli dhe Orsolini, që do të vihen nën urdhrat e trajnerit të hënën.

Lista e Italisë:

Image

Flash Lajme

Më të lexuarat