Edi Reja dhe Federata Shqiptare e Futbollit, kanë arritur marrëveshje që Reja të jetë trajner i kombëtares tonë edhe për 4 vitet e ardhshme.

I vetmi detaj që nuk po binin palët dakord ishte afati i kontratës, ku Reja kërkonte kontratë 2 vjeçare ndërsa Federanta i ofronte kontratë 4 vjeçare, shkruan “TCH”

Ai pritet që të fitojë 25 mijë euro në muaj, ndërsa kontrata e teknikut 74 vjeçar do të përfundojë në vitin 2024./ Dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Flash Lajme

Më të lexuarat