Futbollisti Leonel Messi është shpallur fitues i “Topit të Artë” 2019!

Messi ka qenë një nga ata që pritej ta fitonte dhe tashmë është lojëtari më i vlerësuar me trofeun më të çmuar individ.

Ky është Topi i Artë e gjashtë për Messin ndërsa pas tij vjen Ronaldo me 5 trofe të tillë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Flash Lajme

Më të lexuarat