Në orën 18:00 do të zhvillohet një duel shumë interesant mes Werder Bremen dhe Paderborn. Në fushën e lojës do të ketë dy shqiptarë: Milot Rashica, i cili është në formë të shkëlqyer te Werder.

Ndërkohë që te Paderborn, Gjasula si gjithmonë do të jetë titullar, pasi është kapiteni i kësaj skuadre. Ndeshja pritet të jetë emocionuese, me dy ekipet që janë mësuar të na dhurojnë gola dhe spektakël.

Image

Image

Flash Lajme

Më të lexuarat