Milani sonte në mbrëmje do të zbresë në fushë për të luajtur një transfertë të vështirë ndaj Bolognës. Kuqezinjtë do të kërkojnë vetëm 3 pikë për të vijuar ngjitjen në vendet pranë zonës europiane.

Trajneri Pioli do të luajë me skemën e zakonshme 4-3-3. Piatek konfirmohet në sulm, duke u mbështetur nga Calhanoglu dhe Suso. Në krahun tjetër kërcënimi kryesor do të jetë Palacio, por pa harruar as Xhemaili.

Flash Lajme

Më të lexuarat