Juventus e ka nisur në mënyrën më të mirë ndeshjen e Kupës së Italisë ndaj Bolognës. Në minutën e 9-të, portieri i vendasve da Costa bën një gafë të pabesueshme duke u përplasur me mbrojtësin e tij, duke i dhënë mundësinë Bernardeschit që të rrëmbejë topin dhe më pas të shënojë.

Ky është goli i tretë në këtë sezon për ish-mesfushorin e Fiorentinës. /Koha Jone/

Flash Lajme