Milani është rikthyer në Itali pas humbjes në finalen e Superkupës ndaj Juventusi, të luajtur dje në Jeddah. Gonzalo Higuain dhe trajneri Gennaro Gattuso janë shfaqur më të nervozuar.

Sulmuesi argjentinas pas ndeshjes para gazetarëve është shprehur: Nuk do ja dilni me mua…”, ndërkohë që trajneri i Milanit i ka thyer celularin një gazetari që po e filmonte në “Malpensa”.

Gjest nervozizmi nga tekniku i Mlanit, i cili nuk e ka pritur mirë humbjen në finalen e djeshme, veçanërisht për një episod në fundin e ndeshjes. /Koha Jone/

Flash Lajme