Kur Milani luan në “San Siro”, ajo është gjithmonë e pranishme dhe shpesh herë me fanellën kuqezi. Po flasim për Andreea Tolomeiu. Modelja rumune, e cila është rritu në Itali dhe është e dashuruar me ngjyrat kuqezi.

Ajo nuk humbet asnjë ndeshje të skuadrës së Gattusos dhe me afrimin e Piatek, duket se pasioni për këtë skuadër është bërë edhe më i madh. /Koha Jone/

Flash Lajme