Pas më shumë se një orë Manchester United do të sfidojë PSG në duelin e luajtur në “Old Trafford”. Tifozët e klubit francez kanë pushtuar qytetin e Manchesterit në prag të super sfidës.

Dy skuadrat do të ndeshen në 1/8-at e Champions League dhe tifozët vizitorë kanë kaluar gjithë ditën e martë duke nxehur sfidën. Nuk raportohet të ketë pasur incidente teksa ta kanë kënduar dhe kërcyer duke mbajtur edhe flakadanë në duar.

Flash Lajme