David Beckahm ka humbur një person të rëndësishëm në jetën e tij. Futbollisti Agustin Herrerin, 86-vjeç,  është ndarë nga jeta, dhe dje Beckham ka bërë një postim të trishto në Instagram.

Ai ka postuar një foton e tij me Herrerin, në fushën e futbollit dhe krah saj shkruan: “Personi i parë që shihja kur hyja dhe kur dilja nga stadiumi Santiago Bernabeu, ishe ti. Ne fituam dhe humbëm bashkë, por në fund fituam si kampionë. Gjithmonë në zemrat tona. U prehsh në paqe Agustin”, shkruan David Beckham./E.B-dritare.net

Flash Lajme