Galaxy S10 po hyn në oferta duke u ofruar së bashku me Galaxy Watch.

Marrëveshja Galaxy S10 45GB për vetëm 40 euro në muaj ju kursen 340 euro – dhe përfshin një orë inteligjente falas, raporton “The Sun”, transmeton lajmi.net.

Galaxy S10 jashtëzakonisht i popullarizuar i Samsung është i disponueshëm me një kursim masiv prej 340 euro për një kontratë 40 euro në muaj në tregun e Anglisë.

Dhe për të bërë marrëveshjen më të ëmbël, do të merrni një Samsung Galaxy Watch Active falas me blerjen – me vlerë 200 euro.

Flash Lajme

Më të lexuarat