Shumë të famshëm pëlqejnë të ndajnë fotografi prekëse të nënave të tyre në llogaritë e tyre në Instagram. Ne pamë disa nga këto foto dhe vendosëm t’ju tregojmë edhe juve nënat e yjeve më të famshme në botë.

Si duket nëna e Rihanës, e Britney Spears, apo si dukej nëna e Adriano Çelentano?

Zbulojini në fotot më poshtë!

Rihanna më nënën

Patti Flynn, nëna e Gwen Stefani

Linda Graham, nëna e Ashley Graham

Wanda Ventham, nëna e Benedict Cumberbatch

Rosellen Gellar, nëna e Sarah Michelle Gellar

Lynn Spears, nëna e Britney Spears

Shelley Stevens, nëna e  Natalie Portman

Sonia Copeland, nëna e  Orlando Bloom

Tina Ann Drew, nëna e Jessica and Ashlee Simpson

Kay Tatum, nëna e Channing Tatum

Catherine Jensen, nëna e Jessica Alba

Anne Hardy, nëna e Tom Hardy, informon dardania.com

Betty Reese, nëna e Reese Witherspoon

Krista Stone, nëna e  Emma Stone

Judith Celentano, nëna e Adriano Celentano.//dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat