Çdo foto në Instagram mund të fshehë një histori të çmendur dhe qesharake nga pas. Një foto e përsosur nuk e tregon se çfarë ka ndodhur në prapaskenë dhe sa përpjekje janë bërë për të marrë shkrepjen e duhur.

  E njëjta gjë ndodh dhe me selfiet.

Dardania.com ka mbledhur 19 foto të vajzave që nuk kanë pasur frikë të tregojnë çfarë ndodhi në prapaskenën e realizimit të një fotoje profesionale. Shikoni në galerinë më poshtë!//dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 17


Flash Lajme

Më të lexuarat