Kësaj gruaje iu kërkua të këndonte Shallow dhe ishte e pabesueshme.
Në këtë rast, një grua është bërë yll në internet pasi këndoi Shallow, kënga me temë nga A Star is Born e vitit 2018 në mikrofon, reaporton “indy100”, transmeton lajmi.net.


Mikpritësi i bisedave në internet, Kevin Freshwater i kërkoi një udhëtares që të përfundojë tekstin e këngës në hitin Lady Gaga dhe ajo këndoi aq mirë sa që u bë virale. Përdoruesit e Twitter e identifikuan gruan si këngëtare britanike Charlotte Awbery.
Klipi është parë 22 milion herë në Twitter.

https://twitter.com/i/status/1229807894247419905


Flash Lajme

Më të lexuarat