Njerëzit kanë postuar fotografi nga Krishtlindjet, kur ata harxhuan aq shumë letër higjienike duke e përdorur atë për të dekoruar pemët e tyre.

Blerësit nuk mund të duket se ndalojnë blerjen e panikut të letrës higjienike gjatë shpërthimit të koronavirusit, pavarësisht se prodhuesit i sigurojnë të gjithë se nuk ka mungesë.

Si rezultat, shumë njerëz janë duke luftuar të mbajnë gjërat, me disa duhet të bëjnë vetë në shtëpi.

Dhe kaosi i depozitimit aktualisht po bën që të tjerët të ndjehen mjaft fajtorë për mënyrën se si kanë humbur rrotullimet e kaluara, raporton “Mirror”, transmeton lajmi.net.

Nënat dhe baballarët aktualisht janë duke shpërndarë fotografi në internet nga dhjetori i kaluar, kur ata përdorën letër higjienike për të dekoruar pemët dhe shtëpitë e tyre të Krishtlindjeve, si pjesë e sjelljes së keqe të Elf On The Shelf.

Një person ishte me keqardhje për veprimet e tyre, duke pranuar se “dukej si një ide e mirë në atë kohë”, por tani ata dëshiruan të kishin letrën rezervë.

Por ai nuk ishte i vetmi, qindra e pëlqyen postimin e tij, me dhjetëra njerëz që komentuan të thoshin se kishin bërë të njëjtën gjë në atë kohë dhe tani ndiheshin shumë fajtorë për këtë.

Të tjerët kishin grumbulluar 16 rrotullime higjienike në dushin e tyre për Elf On The shelf, disa kishin përfunduar plotësisht pemët e Krishtlindjeve në sende si mumje dhe të tjerët kishin përdorur rrotullat për të bërë dëborë. /Lajmi.net/


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All