Tre vjeçarja është bërë virale pasi postoi një video duke vallëzuar gjatë kohës në izolim.

Isla vuan nga mandibuloacral dysplasia e cila shkakton plakje të shpejtë të qelizave dhe e bënë të duket më e vjetër se mosha e saj, transmeton lajmi.net.

Që kur nëna e saj vendosi një video të Islas, ajo është bërë shumë e ndjekur.

Gjenda e saj e rëndë tregon që ajo është një kategori shumë e rrezikuar nga koronavirusi dhe prindërit e saj vendosë të bëjnë video të vajzës në mënyrë që ta mbajnë atë të argëtuar. /Lajmi.net/
https://www.facebook.com/watch/?v=2996829840406110


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All