Zanati i një personi po rezulton të jetë i pazakontë për një arsye polarizuese: ai po e shkrin mbeturinën në ari.

Sipas personit në fjalë, identiteti i së cilit nuk është bërë i ditur ende, ari mund të gjendet kudo.

Thënë me fjalë të tjera, nëpërmjet përpunimit të pluhurit ai arrin që të krijojë xehen, shkruan lajmi.net.

Në videon e siguruar nga Daily Mail, e cila është publikuar në faqën zyrtare të destinuara për video në ‘Facebook’, tregohen detajet në formë animacioni se si përpunohet pluhuri dhe kthehet në ari.

Për t’i kuptuar procedurat, ndiqeni videon më poshtë. /Lajmi.net/
blob:https://www.facebook.com/6d14d818-0322-4e96-b008-493ce4af5b57


Flash Lajme

Më të lexuarat