Asnjëherë nuk është e sigurt që mund të marrësh një po nga partneri/ja kur bëhet fjalë për martesën. E për këtë arsye, kryesisht meshkujt, priren që të gjejnë mënyra të ndryshme për një propozim sa më ideal.

E tilla ka qenë dhe ajo e 53-vjeçarit Riky Ash, i cili i ka vendosur flakën vetes teksa propozonte të dashurën e tij infermiere.

E pushtuar nga “tmerri” dhe dashuria njëkohësisht gruaja i jep përgjigje pozitive 53-vjeçarit, i cili duket tepër i lumtur nga kjo përgjigje… Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All