Lajme

Colors: Purple Color

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti pas takimit që ka zhvilluar më presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi tha se i ka bërë të qartë qëndrimin se nuk mund të ketë zgjidhje tjetër përpos zgjedhjeve të reja.

Kurti i shkruan presidentit para takimit

Kurti i shkruan presidentit para takimit

Në orën 10:00 pritet të takohen presidenti Hashim Thaci dhe kryeministri në detyrë, Albin Kurti.

Para këtij takimi, Kurti i ka dërguar një letër presidentit për temat që do të diskutohen gjatë takimit të sotëm me të.

Flash Lajme

Më të lexuarat