Shqipëri

Colors: Purple Color

Ministria e Shëndetësisë informoi sot se janë 131 raste me COVID-19 dhe 3 të vdekur në 24 orët e fundit.

Dr. Rovena Daja nga Instituti i Shëndetit Publik në emër të Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale apeloi qytetarët që të vijojnë të jenë të kujdesshëm në zbatimin e masave anti-COVID për të frenuar përhapjen e këtij infeksioni.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All