Një person ka humbur jetën tragjikisht ditën e sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Çengele të Peqinit. Mësohet se shtetasi me inicialet Rr. X., 55 vjeç, duke punuar tokën me zetor është rrëzuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vend.

Ndërsa, ende nuk dihen rrethanat lidhur me këtë ngjarje ndërkohë që grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të tyre.

Flash Lajme

Më të lexuarat