Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një postimi në facebook, e cilëson si vendim kamikaz, atë të Kolegjit Zgjedhor që pranon 30 qershorin si datë për zgjedhjet lokale.

Postimi i plotë

Kolegji zgjedhor kamikaz te Edi Rames shqyrtoi nje çeshtje qe nuk ekziston. Kamikazet e Edi Rames marrin vendim per nje çeshtje qe nuk ekziston. Paligjshmeria e Edi Rames nuk njeh kufi. Sot gjykatat duhet te kishin marre vendim per kupolen drejtuese te rilindjes per perfshirje ne krim te organizuar, intimidim te qytetareve dhe blerje masive votash me parate e droges dhe Krimit, e vertetuar tani nga pergjimet zyrtare te Prokurorise.

Flash Lajme

Më të lexuarat