Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar për padinë që kryeministri Edi Rama ka bërë ndaj gazetarit të gazetës gjermane “Bild”.

“Edhe vjedh zgjedhjet, edhe përqafohet me kriminelet, edhe është vulgar e banal dhe pastaj padit gazetarin e BILD Peter Tiede se u tregoi të vertetën shqiptareve.

Qenit kur i vjen ngordhja vete përmjerë atje ku s’duhet….dhe pastaj fundi dihet…..”,- shkruan Vasili.

Flash Lajme

Më të lexuarat