Deputeti Lefter Maliqi ka zhvilluar takime me qytetarë në qarkun e Beratit. Maliqi shprehet se është së bashku me qytetarë të Beratit për të refuzuar zgjedhjet e 30 qershorit.

Postimi i Lefter Maliqit:

Refuzojme 30 Qershorin! Takime me miq e mbeshtetes ne Kucove, Lapardha, Goraj,Gegë dhe neser ne Lumas,Perondi dhe qarkun Berat.. Kafe e biseda ne Berat e Kucove kete fundjave. Bojkot votimeve partiake te Rilindjes se Krimit qe s’ka lidhje me socialistet e ndershem dhe shqiptaret.

Neser shqiptaret e majte dhe te djathte me te bashkuar se kurre me njeri tjetrin, kunder instalimit te diktatures. Presionet, shantazhet, joshjet ndaj votuesve te varfer, ndaj administrates se shtetit vazhdojne dhe ne qarkun Berat por kjo farse mafioze elektorale do deshtoj ne qarkun Berat dhe gjithe Shqiperine. Stop 30 Qershorit, stop krimit, stop mafies, stop oligarkeve te Rilindjes, stop instalimit te Diktatures. Pro zgjedhjeve te lira e demokratike ne 13 Tetor. Shqiperia si Europa.

Flash Lajme

Më të lexuarat