Kryetari i LRI-së Korçë, Petrika Mele deklaron se korçarët refuzuan votimet moniste dhe Kryetarin Sotiraq Filo!

Në një postim në “Facebook”, Petrika Mele e cilëson ditën e djeshme fitore për Demokracinë Shqiptare dhe për qytetin e Korçës !

“Votuan vetë, numëruan vetë,  vulosën vetë dhe përsëri 5000 VOTA minus. Partia Socialiste ne Korçë në rënie te lire‼ Shkërmoqet në mënyrë kapilare në çdo qendër votimi‼”,- shkruan Petrika Mele.

Lexoni edhe…

  • Skandaloze/ U dalin votues me shumë se sa janë zgjedhës nga KQZ!
  • Fillon paniku për manipulimin e shifrave. Justifikimet e para
  • Bashkitë që mbulon zv/kryeministri dalin më shumë vota se votues
  • Kryemadhi: Shqiptarët refuzuan shtetin monist të Ramës
  • Çudia me Librazhdin, shtohen votuesit por votat mungojnë
  • Mbi 2 mijë fletë votimi më shumë se votues në Berat
  • Shoqata e Bashkive të Shqipërisë: Sistemi njëpartiak sjell rrisqe të mëdha
  • 2 mijë vota të pavlefshme veç në 1 KZAZ në Tiranë

Flash Lajme

Më të lexuarat