Një tjetër pushues ka humbur jetën ditën e sotme në Kavajë. Përmes një njoftimi Policia e Tiranës bën me dije se ditën e sotme, rreth orës 10.40 në Spille, shtetasi GJ.

V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar jetë.

Kavajë/Informacion Paraprak

Më datë 13.08.2019, rreth orës 10:40 në Spille, shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All