Një ngjarje e rëndë ndodhi në një turne tenisi në Atlanta të SHBA-ve.

Gjatë zhvillimit të xhiros të tretë të eventit, një rrufe goditi një pemë që ishte pranë fushës së golfit ku ndodheshin shume garues por edhe kureshtarë.

6 prej shikuesve u goditën nga rrufeja dhe mbetëm për pasojë të plagosur. Fatmirësisht asnjë prej personave të përfshirë në këtë incident nuk është në rrezik për jetën.

Flash Lajme

Më të lexuarat