Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka postuar foton e shkrepur pas një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e të dielës në afërsi të Sheshit Shqiponja në kryeqytet dhe tregon sipas deshmitarit dhe qytetarit dixhital se policia ka mbërritur me vonesë.

Sic duket nga foto, nje makine është kthyer përmbys në rrugë, pas përplasjes më një furgon.

Postimi i Berishës

Aksident i rende ne afersi te Sheshit Shqiponja ne Tirane!
Ka te plagosur!

Narkopolicet shkojnë me vonesë dhe të dehur!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema doktor, një aksident ka ndodhur ne afersi te sheshi shqiponjes policia ka ardhur me vones mbi 30 min po ashtu dhe ambulanca duke ditur qe eshte shume prane spital ushtarak,policet ishin ne gjendje te dehuri ne momentin e ardhjes ne aksident, dyshohet për plagosur rend.

Flash Lajme

Më të lexuarat