Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur tani në aksin Lezhë-Fushë Krujë.

Disa mjete janë përfshirë në aksident në një zonë pranë rrugës që shkon për në Ishull Lezhë.

Në videon e mëposhtme duket një automjet Mercedes që është ndarë në mes dhe është shtypur nga përplasja me një betoniere.

Rruga është bllokuar për shkak të aksidentit. TCh

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All