Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin se “Migjeni”, avioni i kompanisë shqiptare “Air Albania” është gati për në Tiranë dhe se pas dy ditësh nis fluturimet drejt Italisë.

Megjithëse, sipas fotove të publikuara nga Rama në rrjetet sociale, avioni duket se është ende në hangar, na mbetet vetëm të presin nëse vërtet do ta shohim “Migjenin” në fluturim.

Në vijim postimi i plotë i Ramës

“MIRËMËNGJES ?
dhe me MIGJENIN gati për Tiranë?, që pasnesër të nisë fluturimet drejt Italisë, ju uroj një ditë të bukur?”.

Flash Lajme

Më të lexuarat