Urbanisti Besnik Aliaj, ka ironizuar punonjësit e IKMT-së, të cilët kanë dështuar në shembjen e një pallati të dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit.

Në postimin e tij në Facebook, Aliaj ka publikuar një video në të cilën shkruan, se këta specialistë edhe pse përdorën eksploziv për të shembur pallatin, dështuan.

Postimi i Aliajt:

Hej bela! Tentuan ta shembin me eksploziv! Dy tentativa te deshtuara. Kater kolona te prera dhe struktura akoma ne kembe!

Flash Lajme

Më të lexuarat