Një shtetas shqiptar në Spanjë ka ndërruar jetë pasi e plagosën dhe më pas e braktisën në derën e spitalit. Mediat raportojnë se, i riu është gjetur i plagosur para dyerve të spitalit “La Fe”, të mërkurën më mbrëmje në Valencia, Spanjë.

23-vjeçari është qëlluar me armë zjarri dhe mori plagë të rënda në bark dhe shpatull.

Ndërsa policia ka nisur punën për të zbardhur ngjarjen dhe autorët e krimit.

Flash Lajme

Më të lexuarat