Fotoja e një burri identik si kryeministri shqiptar Edi Rama ka çuditur të gjithë njerëzit.

Qytetari është i ulur në stacionin e një metroje në Leipzig të Gjermanisë duke pritur me telefonin në dorë, i veshur me një pallto të zezë dhe kapele në kokë.

Ngjashmëria është mjaft e madhe me kryeministrin Rama edhe pse personi në foto është i ulur në profil.

/abcnews.al

Tags:Edi Ramasozia

Flash Lajme

Më të lexuarat