Ka dhënë dorëheqjen zëvendësi ministri i Financave Elton Haxhi. Haxhi është zëvendësministri i dytë që jep dorëheqjen. Pak kohë më parë një tjetër zëvendësministër i qeverisë Rama, Erjon Luçi ka marrë të njëjtin vendim.Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat