Pas Shkodrës dhe Korçës edhe Lezha i shtohet hartës së të prekurve me covid-19.

Mësohet se një infermiere 54-vjeçare e cila në testin e bërë ka rezultuar pozitive.

Ende nuk dihet nga mund ta ketë marrë virusin por menjëherë janë marrë masa për të izoluar edhe kolegët.

54-vjeçarja është dërguar mbrëmë tek infektivi në Tirane, dhe pritet që në bazë të gjendjes së saj të vendoset nëse do qëndroje tek spitali apo do vetë karantinohet ne shtëpi.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat