Ish-deputeti i LSI Luan Rama me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se duke nisur kjo javë, duhet me shumë shpresë dhe besim se gjërat do të shkojnë akoma më mirë.

Rama nënvizon se duhet t’ja dalim mbarë kësaj situate dhe të fitojmë, për të jetuar jetën me gjithë ngjyrat e saj.

Postimi i Luan Ramës:

Nëse do të ishte një e hënë e zakonshme, sot dita do të niste ndryshe për të gjithë.

Por, le ta nisim javën të gjithë me më shumë shpresë dhe besim.

Me dashurinë që jeta meriton, t’ia dalim mbanë dhe të fitojmë lirinë, për ta jetuar jetën me të gjitha ngjyrat e saj.

Flash Lajme

Më të lexuarat