Një nagjrje e minutës së fundit raportohet nga qyteti i Durrësi, ku një ambulancë është përplasur me një mjet tip ‘Benz’.

Raportohet se ambulanca po transferonte një të sumurë drejt urgjencës, teksa mjeti i ka prerë rrugën.

Në mjetin tip ‘Benz’ kanë qenë pesë persona dhe mësohet se njëri prej tyre ka marrë dëmtime të rënda në fytyrë.

Skaq, personeli shëndetësor dhe i sëmuri nuk raportohet te kenë pësuar dëmtime.

aksidentambulancaDurres

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat