Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në Durrës, ku për pasojë janë plagosur dy persona.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën paralele me portin e Durrësit, ndërsa janë përfshirë tre automjete.

Mësohet se dy personat e plagosur, janë dërguar me urgjencë në spital për ndihmë të specializuar mjekësore.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat