Zjarr te godina e ish-të përndjekurve në Tiranë. Duket se fillimisht ka marrë flakë një pemë dhe është djegur me shpejtësi.

Shkaqet e zjarrit nuk dihen ende ndërsa këto janë pamjet e publikuara nga gazetari Ardit Hoxha.

Situata tashmë duket se është normalizuar dhe flakët janë vënë nën kontroll.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All