Sërish një tragjedi ku viktimat janë fëmijët. Në Përrenjas një fëmijë ra në një gropë me ujë dhe ndërroi jetë.

Burime bëjnë me dije se gropa në të cilën ra fëmija, në thellësinë 1 metër.

Nuk dihet ende mosha e fëmijës dhe rrethanat e ngjarjes.

Në përditësim…

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat