Një 24-vjeçar shqiptar është masakruar me thikë në qytetin e Milanos në Itali. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 2:20 të mëngjesit, midis të martës dhe të mërkurës në veriperëndim të Milanos në rrugën Marcon.

Mediat lokale italiane shkruajnë se 24-vjeçari ishte në gjendje të dehur kur ndodhi sulmi. Ai është goditur me thikë nga disa persona, të cilët më pas janë larguar para se të mbërrinte ambulanca.

24-vjeçari ka marrë plagë në shpatull dhe në gjoks, ndërsa aktualisht ndodhet në reanimacion në spital.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat