Një fenomen i çuditshëm ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë, ku janë djegur me qëllim në distancë kohore vetëm disa orë nga njëra-tjetra, dy makina luksoze.

Pas djegies së një makine tip “Audi R8” të një shqiptari të Maqedonisë së Veriut me vlerë 200 mijë euro, edhe një tjetër makinë e llojit “Twingo” është gjendur e djegur dhe e braktisur në mes të rrugës pranë fshatit Gjormë, ndërkohë që nuk dihen ende detajet.

Pronari i makinës tip “Audi R8”, Burim Zyberi, një shqiptar nga Maqedonia e Veriut, i cili kishte ardhur për pushime në Vlorë, është shprehur se nuk ka patur konflikt me askënd dhe nuk e din motivin se pse ia kanë djegur makinën luksoze.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Flash Lajme

Më të lexuarat